E-book akvarel na cestách

Chcete mít okouzlující cestovní deníky s vlastními obrázky, ale myslíte si, že neumíte malovat?

 

Ukáži Vám, že je to snadnější, než jste si mysleli. Malovat totiž může každý. Podělím se s Vámi o návod, jak na to, a díky konkrétním postupům se naučíte základy malby akvarelem. Seznámím Vás s pomůckami, které využijete přímo v krajině (plenéru) a na 4 obrázcích s postupem krok za krokem si vyzkoušíte využití technik akvarelu. 

Já jsem se poprvé učila malovat v ZUŠ, kde jsem si vyzkoušela různé techniky.

Podrobněji jsem se se základy malování seznámila na střední uměleckoprůmyslové škole sklářské, kde jsem studovala obor malování skla.

Akvarel jsem si oblíbila až později, asi před 4 lety, kdy jsme začínali s dětmi více cestovat.

Byl to pro mě relax, a zároveň mi tato technika umožnila zastavit se a užít si kouzlo místa, aniž bych musela na daném místě malovat celý den. Akvarel je totiž "rychlá technika". 

co v ebooku najdete?

  • 4 postupy s předlohami k vytištění, které jsem sama kreslila, žádné obrázky stažené z internetu.
  • tipy, co na cestách malovat.
  • základní techniky akvarelu a jak opravit chyby, pokud se něco nepovede.
  • seznam pomůcek, které já sama používám včetně ostatního vybavení k malování v plenéru včetně odkazů, kde se dají koupit.
  • další tipy a triky, které jsem se naučila.
  • Bonusovou kapitolu o kompozici obrázku - jak ho na papír umístit, včetně šablon k vytištění.
  • více než 40 stran mých zkušeností.

ukázka, jak to v ebooku vypadá...

Pojďte tvořit obrázky, které budou vyprávět příběh. Váš příběh, ke keterému se budete rádi vracet. Malování se pro Vás stane vášní a Vaše deníky budou malým uměleckým dílem.

Jaká je cena ebooku?

Tento ebook obsahuje moje dosavadní zkušenosti s malbou akvarelem a malováním vůbec. Vše je detailně popsané a veškeré informace poskládané do kompletní knihy. Předávám Vám tak kus sebe a mojí cesty.   

Cena tohoto ebooku je

370 Kč 

co o ebooku říkají zákazníci, kteří si ho již koupili?

Tento vymazlený e-book potěší každého začátečníka, zapáleného pro malbu akvarelem. Jsou v něm všechny důležité informace, které Vám pomohou odstartovat Vaši malířskou dráhu. Vyberete si techniku, která je Vám nejbližší, dozvíte se, které pomůcky jsou pro začátek nejlepší. Topkou tohot e-booku jsou podrobné postupy včetně nákresu předlohy a použitých barev, které Vás navedou krok za krokem k namalování vlastního obrázku. Dostanete spoustu tipů, seznamy prověřených obchodů a v neposlední řadě také bonusové inspirace. Děkuji a e-book s radostí doporučuji.
Petra Kaňáková petrakanakova.cz
Všem, kdo chce začít malovat akvarelem tento e-book doporučuji. Pomohl mi pochopit základní principy malování akvarelem, které jsou v e-booku detailně a jednoduše popsány. Takže i mně, úplnému začátečníkovi pomohl zamilovat se do malby i v zahraničí, kde momentálně žiji.
Nikola NalezinkováFotografka - nikocrossing.cz
Na tomto eBooku mě nejvíc uchvátilo, že je v něm uveden každý krok, každý tah štětcem a já jsem díky tomu pochopila, jak vůbec začít. Najednou je akvarel pro mě snadný, i když trénovat ještě musím.
Marie OlšováLogistik dopravy
V ebooku Akvarel na cestách najdete vše, co budete potřebovat pro malbu akvarelem v plenéru - jak zajímavé tipy na to, co malovat, tak základní akvarelové techniky a nebo doporučení ověřených pomůcek na samotné malování. Pomocí tisknutelných předloh a podrobných srozumitelných postupů zvládne krásné obrázky namalovat i úplný začátečník jako jsem já.
Tereza Válkováhttps://www.booksforjoy.cz/